Зустріч зі стейкхолдерами та круглий стіл в інституті фізичної культури і здоров’я

9 грудня 2021 року на кафедрі спортивних дисциплін і туризму відбулася зустріч зі стейкхолдерами та круглий стіл «Особливості роботи тренера в сучасних умовах в час пандемії».

Учасників круглого столу привітав заступник директора інституту доцент Роман Чопик. Модераторкою зустрічі була завідувачка кафедри професорка Галина Кондрацька. На заході з доповіддю виступила доцентка кафедри спортивних дисциплін і туризму Анна Чепелюк. В обговоренні взяли участь: директори Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського Михайло Городинський, Судововишнянської ДЮСШ Мар’яна Павлик, СДЮШОР із велоспорту «Медик» Павло Попович; заступниця директора Самбірської ДЮСШ Галина Білинська; керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації рукопашного бою Івано-Франківської обл. Андрій Шевчук; директор спортивного клубу «Титан» Петро Ярошко.

У круглому столі взяли участь: тренери (з футболу – Андрій Сливка, з волейболу – Світлана Будинкевич, із велоспорту – Анастасія Дуб); викладачі кафедри спортивних дисциплін і туризму доценти Роман Проць, Роман Федорищак та Наталія Кізло; професорка кафедри ТМФВ Ірина Турчик. Також до роботи заходу долучися: тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл і клубів із видів спорту, арбітри, судді, представники федерацій та вчителі фізичної культури ЗЗСО, викладачі коледжів і ліцеїв, викладачі та студенти інституту фізичної культури і здоров’я.

Вам буде цікаво