Зустріч зі стейкхолдерами: обговорення проєкту освітньої програми зі спеціальності 111 Математика

Необхідною умовою успішного ведення освітньої діяльності є спілкування з зацікавленими особами, дискусії, у яких народжуються нові ідеї. Таке спілкування іде весь час у різних формах, але іноді виникає потреба зібратися більшою аудиторією.

1 липня 2020 року відбулася зустріч стейкхолдерів освітньої програми «Математика» третього освітньо-кваліфікаційного рівня (аспірантів). Обговорювалися питання здійснення освітньої діяльності за цією програмою. Зібралося багато зацікавлених осіб, в тому числі викладачі з досвідом керування кафедрою Петро Філевич (НУ «Львівська політехніка») та Любов Тютюн (Вінницький педагогічний університет), завідувач лабораторії Інституту напівпровідників НАН України Зіновія Цибрій. Тон дискусії задав виступ Ірини Демій, яка продемонструвала потребу науковців для успішного розвитку старшої школи.

Цікавим і змістовним був виступ представниці корпорації «Артеріум» Мар’яни Івашиної, яка зазначила, що на її фірмі успішно працює багато осіб із науковими ступенями. На її думку, випускник Дрогобицького університету, а особливо аспірантури, може знайти себе всюди.

Наталія Джалюк (Інститут прикладних проблем математики і механіки НАН України) зазначила, що ОП може бути хорошою основою для наукової діяльності в науково-дослідних закладах, відзначила освітні компоненти, що є цікавими з точки зору наукового процесу.

Докладніше на аналізі змісту освітньої програми, зокрема компетенцій, зупинилися Л. Тютюн та З. Цибрій.

Цікавий обмін думками щодо змісту програми під час онлайн-зустрічі та на полях відбувся з представниками Медичного коледжу «Монада» Іриною Квятко, Нафтового технікуму Людмилою Шаповаловською, Університету фізичної культури Мар’яною Мостовою, керівником відділу освіти Давидівської ОТГ Світланою Кришталь, доцентом КЗ ЛОР «Інститут післядипломної освіти» Олександром Шаповаловським.

Колектив кафедри математики й аспіранти почули багато цікавих ідей та думок, які вартувало б втілити в життя. Щиро вдячні всім учасникам. Завжди раді почути Ваші думки та бути для Вас корисними!

Вам буде цікаво