Зустріч зі стейкхолдерами на біолого-природничому факультеті

10 листопада 2021 року в межах XIV Всеукраїнської учнівської науково-практичної конференції «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася зустріч зі стейкхолдерами – вчителями біології, екології, основ здоров’я, хімії, які підготували учасників конференції.

На зустрічі завідувачка кафедри біології та хімії доцентка Світлана Монастирська і завідувачка кафедри екології та географії доцентка Ірина Бриндзя ознайомили учасників з освітніми програмами другого (магістерського) рівня вищої освіти: «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія)», «Середня освіта (Хімія)», «Середня освіта (Географія, біологія та здоров’я людини)».

В обговоренні освітніх програм взяли участь: учитель біології та основ здоров’я Новокалинівського опорного закладу, старший вчитель Г.Я. Романів; вчитель біології та основ здоров’я опорного закладу «Пустомитівський ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів» О.В. Кикоть; вчитель хімії, біології та основ здоров’я Долішньолужецької СЗШ І-ІІ ст. Л.М. Калічак; вчителі біології та основ здоров’я шкіл Дрогобича, Стебника, Трускавеця та Дрогобицького району. У своїх виступах вони відзначили високий рівень освітніх програм, наявність освітніх компонентів, що сприяють досягненню компетентностей, необхідних сучасному вчителю біології, хімії та основ здоров’я. Однак, вчителі звернули увагу на необхідність доповнення ОК, присвячених актуальним питанням підготовки вчителів до освітньої діяльності у 5 – 9-х класах відповідно до вимог Нової української школи.

Під час виступу професорка кафедри природничо-математичної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ніна Новікова наголосила на необхідності підготовки фахівців до викладання інтегрованих курсів природничих дисциплін відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти у межах НУШ і запропонувала започаткувати освітню програму «Середня освіта (Природничі науки)».

Із підсумковим словом до присутніх звернулася деканка біолого-природничого факультету доцентка Світлана Волошанська, яка подякувала вчителям за підготовку школярів до участі у конференції, а також за висловлені пропозиції щодо вдосконалення освітніх програм.

Вам буде цікаво