Зустріч владики Ярослава Приріза зі студентськими капеланами та керівництвом навчальних закладів Дрогобича

 24 листопада 2020 року владика Ярослав Приріз провів зустріч зі студентськими капеланами та керівництвом навчальних закладів Дрогобича: Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, коледжів (Музичного, Нафти і газу, Механіко-технологічного), професійно-технологічного училища № 19 та педагогічного ліцею.

У своєму слові Владика презентував святоотцівську візію вдосконалення людини і її покликання у житті, поділився особистим досвідом педагогічно-душпастирського служіння та вказав на сучасні виклики і завдання. Присутні презентували добрі результати діяльності капеланів та висловили подяку Владиці за підтримку й увагу.

Владика висловив вдячність за тісну співпрацю усім керівникам навчальних закладів та їхнім капеланам. Голова Патріаршого Центру академічного душпастирства УГКЦ о. Петро Верхоляк вручив подячні грамоти ректору університету, директорам коледжів, училища, педагогічного ліцею та капеланам отцям Олегу Кекошу, Євгену Макогону, Андрію Кобільнику, Олегу Турківу та Денису Богатку.

Керівник Центру академічного душпастирства СДЄ о. Олег Кекош разом із капеланами та молодіжними лідерами опрацювали стратегію академічного душпастирства в умовах карантину, поставили конкретні цілі й завдання до послідовного їх втілення в середовищі кожного навчального закладу.

Вам буде цікаво