Зустріч студентського самоврядування з фахівцями психологічної служби університету

На факультеті історії, педагогіки та психології відбулася зустріч студентського самоврядування з фахівцями психологічної служби університету.

На зустрічі були присутні студентський ректор, студентські декани та голови профбюро усіх факультетів університету, голова профкому студентів Ігор Гівчак, фахівці психологічної служби доцентки  Наталія Подоляк і Віра Дуб та керівник психологічної служби університету доцент Андрій Зимянський.

Присутнім було представлено оновлений склад та ознайомлено з особливостями структури і змісту діяльності, основними завданнями, принципами та функціями психологічної служби університету. Зокрема, Андрій Зимянський зазначив, що метою діяльності служби є психологічне забезпечення, супровід та підвищення ефективності освітнього процесу; сприяння особистісному та професійному зростанню усіх учасників освітнього процесу; надання психологічних послуг, психологічної, психосоціальної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти та сучасних реалій.

Учасники зустрічі мали можливість поставити запитання та висловити пропозиції щодо діяльності психологічної служби університету.

Вам буде цікаво