Зустріч студентів-філологів з о. Степаном Угрином

«Хто здобуває мудрість, любить свою душу» (Прип. 19, 8), − каже Святе Письмо. Навчаючись на філологічному факультеті, студенти мають змогу здобувати не лише знання, потрібні для їхнього фаху, а й розвивати надзвичайно важливу чесноту – мудрість. Цьому сприяють цікаві зустрічі з надзвичайними та непересічними особистостями, з великим життєвим досвідом, поважними набутками в різноманітних галузях.

6 травня 2021 року першокурсники філологічного факультету мали змогу черпати мудрість зі слів о. Степана Угрина, священника УГКЦ, нашого земляка. Після закінчення Львівської духовної семінарії та рукоположення він душпастирював у Казахстані. Здобувши ліценціат у Папському Східному Інституті в Римі, викладав у Дрогобицькій духовній семінарії. Зараз служить капеланом українців у провінціях Астурія та Кастилія і Леон в Іспанії. Читає лекції в Інституті Університету Саламанки в Ов’єдо. Перекладач з італійської та іспанської мов.

Отець Степан радо ділився зі студентами роздумами про духовне життя, знайомив їх із твором першої жінки-богослова св. Терези Авільської «Внутрішній замок», який вважають геніальним свідченням її духовного досвіду в прагненні до досконалості й містичного життя.

Студенти сердечно дякують о. Степанові за щиру й змістовну розмову, а кураторам груп – Ірині Дмитрів та Лесі Баранській – за організацію незабутньої зустрічі.