Зустріч представників історичного факультету з учнями шкіл Самбора

03 березня 2021 р. декан історичного факультету Микола Галів та заступник декана з соціальної роботи Єлизавета Копельців-Левицька відвідали низку закладів загальної середньої освіти у Самборі: спеціалізовану школу № 8 з поглибленим вивченням англійської мови, середню школу № 7 та Самбірську гімназію.
Наші працівники зустрілися з учнями 10-х і 11-х класів, роздали їм агітаційні матеріали, буклет про університет, розповіли про рівні освіти, спеціальність та спеціалізацію, за якою готують здобувачів освіти на історичному факультеті, умови прийому на навчання у 2021 р.
Водночас професор Микола Галів та доцент Єлизавета Копельців-Левицька мали змогу поспілкуватися з в.о. начальника відділу освіти м. Самбір Богданом Лисейком, директором спеціалізованої школи № 8 Оксаною Юрків. Плідною і змістовною видалася робоча зустріч наших працівників із секретарем міської ради Самбора, кандидатом юридичних наук Юрієм Дмитришиним, під час якої обговорили перспективи подальшої співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка загалом та історичного факультету зокрема зі школами Самбірської ОТГ.
Відвідини закладів освіти відбулися з дотриманням протиепідемічних вимог.