Зустріч представників історичного факультету з учнями і вчителями шкіл Борислава

13 грудня 2021 року декан історичного факультету професор Микола Галів, заступниця декана доцентка Світлана Біла та студент IV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Богдан Паньків зустрілися з учнями і педагогами закладів загальної середньої освіти № 7 (директор – Микола Когут) Борислава. У зустрічі взяли участь й учні бориславської школи № 3 (директор – Володимир Драган).

Зустріч відбувалася в межах проведення конференції «Наочні засоби навчання новітньої історії: теоретичні і практичні аспекти», організатором якої стали директор школи № 7 м. Борислав Микола Когут, доцентка кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Ірина Лозинська і деканат історичного факультету.

На початку зустрічі професор Микола Галів виступив із презентацією про перспективи здобуття освіти на історичному факультеті нашого університету. Доцентка Світлана Біла свою доповідь присвятила теоретико-методичним засадам використання наочних джерел під час підготовки до ЗНО. Студент Богдан Паньків розповів учням про «скрайбінг» як інноваційну технологію візуалізації навчального матеріалу. Учні випускових класів з особливою увагою дослухалися до практичних рекомендацій С. Білої, М. Галіва, Б. Паньківа щодо підготовки до ЗНО та правил вступу до Дрогобицького університету.

Підсумовуючи результати зустрічі, директор школи Микола Когут (випускник історичного факультету 2002 р.) відзначив високу якість освіти у нашому університеті загалом та на історичному факультеті зокрема, рекомендував учням зробити правильний вибір майбутньої професії і наголосив на потребі і практичній значущості таких зустрічей між учнями шкіл і викладачами закладів вищої освіти.

Вам буде цікаво