Зустріч працівників історичного факультету з учнями шкіл Стебника

4 лютого 2021 р. декан історичного факультету доцент Микола Галів, доцентка кафедри філософії ім. професора В. Г. Скотного Олена Бичков’як та доцент кафедри історії України Тарас Батюк із метою проведення профагітаційної роботи і встановлення співпраці між Дрогобицьким університетом та закладами середньої освіти відвідали Стебницький ліцей № 7 та Стебницьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 18.

Зустрівшись із учнями 11-х класів, викладачі розповіли про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти в Дрогобицькому університеті, наголосили на перспективах працевлаштування після здобуття освіти, відзначили позитивні сторони навчання саме в Дрогобичі (наявність усіх необхідних освітніх і матеріальних умов, помірна вартість навчання, індивідуальний підхід до здобувачів освіти, спрямований на формування індивідуальної освітньої траєкторії тощо).

Водночас викладачі обговорили із керівництвом ліцею № 7 (директор – Микола Симончук) та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 (директор – Роман Броницький) освітні програми, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти на історичному факультеті, окреслили перспективи подальшої співпраці між Дрогобицьким університетом та зазначеними закладами середньої освіти.

Відвідини шкіл і спілкування з учнями відбувалися із дотриманням протиепідемічних вимог.