Зустріч «One on one progress meeting» у межах реалізації проєкту «UKROTHE»

9 червня 2021 року відбулася планова онлайн-зустріч «One on one progress meeting» учасників проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE» у форматі «один на один»: команда Дрогобицького університету та координаторка проєкту Шарон Схільварт (VIVES). Представниками робочої групи з реалізації проєкту “UKROTHE” від Дрогобицького університету були: Ірина Турчик, Наталія Закаляк, Лідія Романик, Ніна Грибок, Наталія Іваніків, Юрій Рогаля.
Мета зустрічі: підготовка учасників проєкту до середньострокового звіту з реалізації проєкту “UKROTHE” перед Європейським Еразмус-офісом.
Під час зустрічі обговорювалися основні проблеми, які виникали під час формування нової освітньої програми з ерготерапії для бакалаврів та інші складнощі під час реалізації вказаного етапу проєкту.
Розглядалися кінцеві терміни готовності ерготерапевтичних лабораторій до проведення навчання за новою освітньою програмою з ерготерапії (орієнтовно червень – липень 2021р.). Координаторка проєкту Шарон Схільварт наголосила, що до цього терміну на сайті університету необхідно розташувати фото встановленого ерготерапевтичного обладнання в приміщеннях лабораторій.
Також обговорювалися питання додаткової закупівлі обладнання за зекономлені кошти (гусеничний транспортер для підйому осіб з інвалідністю сходами, стіл з регульованою висотою для адаптованої кухні).
Шарон Схільварт ще раз підкреслила необхідність максимального поширення інформації про реалізацію проєкту.

Вам буде цікаво