Меню

«

»

Зустріч майбутніх фізичних терапевтів і ерготерапевтів із досвідченими колегами

28 листопада 2017 року на кафедрі здоров’я людини та фізичної реабілітації інституту фізичної культури і здоров’я відбулася зустріч студентів інституту з провідними фахівцями сучасного Реабілітаційного центру «Модричі» (м. Трускавець) – головним лікарем Тетяною Франчук та фізичним терапевтом Олегом Масним.

Досвідчений фахівець у галузі фізичної реабілітації Олег Масний прочитав студентам лекцію «Завдання і можливості фізичної терапії в реабілітації хворих неврологічного профілю з порушеннями в руховій сфері». Лекція супроводжувалася презентацією, яка відображала ролі фізичного терапевта і ерготерапевта в реабілітаційному процесі, та завданнями, що вирішують фахівці під час реабілітації осіб, котрі перенесли інсульт та черепно-мозкову травму. Лектор підкреслив важливість професій фізичного терапевта і ерготерапевта в сучасному світі й обґрунтував гостру необхідність у забезпеченні лікувально-профілактичних закладів зазначеними фахівцями.

Лекція для студентів організована в рамках заходу «Дні реабілітації», який проводить кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації спільно з Дрогобицьким товариством захисту дітей «Надія» напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю.