»

Зустріч кандидатів на посаду ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з виборцями

28 – 29 вересня 2021 року в Народному домі імені Івана Франка відбулася зустріч працівників та студентів університету з кандидатами на посаду ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Представив кандидатів та окреслив порядок денний модератор заходу проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк.

Кожен із претендентів мав можливість представити свою програму на посаду ректора та відповісти на нагальні питання. Кандидати презентували свої основні стратегічні цілі, які ставлять перед собою для розбудови університету та розвитку колективу.

Відбулося обговорення програм і кандидати виступили із заключним словом. Насамкінець професор Микола Пантюк подякував за виступи, побажав претендентам успіху та висловив впевненість, що голосування відбудеться чітко й організовано, із дотримання всіх норм і правил чесних виборів, а його результати сприятимуть подальшому впевненому розвитку Дрогобицького університету, плідній роботі викладачів і працівників, успішному навчанню студентів.

Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог: маскового режиму, соціального дистанціонування та за участю обмеженої кількості осіб.