Зустріч кафедри педагогіки і методики початкової освіти з відомою науковицею

2 червня на факультеті початкової та мистецької освіти гостинно зустрічали відому науковицю, професорку Інституту педагогіки АПН України, авторку підручників для початкової школи Наталію Богданець-Білоскаленко. Викладачі кафедри педагогіки і методики початкової освіти разом із деканом факультету доцентом Іваном Кутняком взяли участь в обговоренні актуальних проблем та перспектив Нової української школи. Особливе зацікавлення викликали питання, що стосувались історичних і методичних аспектів підручникотворення, його провідної ролі у забезпеченні ефективності освітнього процесу у початковій школі.

Цього ж дня для київської гості було проведено екскурсію визначними місцями Дрогобича. Незабутні емоції та враження від зустрічі надихнули Наталію Богданець-Білоскаленко до цікавого заходу – гостьової лекції, яку відома науковиця проведе цього тижня для студентів і викладачів факультету початкової та мистецької освіти.

Колектив кафедри педагогіки і методики початкової освіти безмежно вдячний пані Наталії за безцінний досвід і позитивні емоції.