Зустріч із виборцями

21 червня 2016 року в Народному домі імені Івана Франка відбулися зустрічі кандидата на посаду ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професора Надії Скотної із виборцями. Очолив зустріч голова організаційного комітету проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Шаран.

Професор Надія Скотна представила свою передвиборчу програму, відповіла на питання учасників зустрічі. Участь в обговоренні програми взяли: директор інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, професор Василь Бойчук; декан філологічного факультету професор Василь Винницький; декан біологічного факультету доцент Світлана Волошанська; декан соціально-гуманітарного факультету доцент Ігор Гриник; доцент кафедри культурології та мистецької освіти, студентський капелан університету о. Олег Кекош; начальник навчально-методичного відділу доцент Юрій Скварок.