Меню

«

»

Зустріч із класиком сучасної української літератури

26 жовтня 2018 року гостем філологічного факультету був письменник, публіцист, філософ Мирослав Дочинець.

Модератором заходу виступив доцент Василь Зварич, який коротко охарактеризував творчий здобуток митця.

Мирослав Дочинець є автором близько двадцяти книг – «Вічник», «Криничар», «Горянин», «Він і вона», «Краєвид із жінкою», «Хліб і шоколад», «Руки і душа», «Лис», «Дорога в небо – до людей», «Булава і серце», «Місячна роса», «Світован», українського бестселера – «Многії літа. Благії літа». Його твори перекладені румунською, польською, французькою, російською, угорською, словацькою, італійською, англійською, японською мовами.

Мирослав Дочинець – член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Його оригінальна проза відзначена низкою літературних премій, в тому числі трьома міжнародними, а також відзнакою «Золотий письменник України». 2014 року за романи «Криничар» та «Горянин» Мирослав Дочинець удостоєний Національної премії ім. Т. Шевченка. За романами «Лис» та «Вічник» написано сценарії для художніх фільмів.

У своєму виступі Мирослав Дочинець привідкрив таємницю написання своїх творів, зокрема романів «Мафтей» та «Лис». Автор також представив свою нову книгу «Якщо послухати мудреців…», яка була відзначена тогоріч на 25-книжкову форумі у Львові. Книги письменника, які видає видавництво «Карпатська стежка», є естетично вишуканими, унікальними: вони видрукувані на папері з соломи та органічною фарбою. Твори Мирослава Дочинця сповненні глибокою життєвою мудрістю, закорінені у пласти національної культури, проявнюють шлях людини до Бога, до самого Себе. Їхня енергетика пульсує любов’ю до Людини, України.

Під час зустрічі письменник відповів на численні запитання своїх читачів, а також дав фото та автограф-сесії.