Зріс рейтинг Дрогобицького університету за показниками Scopus 2022 року

Рейтинг Дрогобицького університету за показниками Scopus 2022 року підріс.

Згідно зі щорічним рейтингом українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази даних Scopus Дрогобицький університет посідає 39 місце. Порівнюючи з минулим роком, – на 3 позиції вище. Якщо аналізувати з педагогічними ЗВО, то ми другі після Криворізького державного педагогічного університету.

Станом на квітень 2022 року до бази даних Scopus включено 202 заклади вищої освіти України, що на 12 навчальних закладів більше ніж у 2021 році.

Результати рейтингу засновані за показниками цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їх фахівцями. У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Відділ організації наукової роботи