Зорепад перемог дрогобицьких ліцеїстів

У жовтні для участі в обласних турнірах з’їжджаються до Львова найсильніші представники кращих загальноосвітніх навчальних закладів області. Постійними учасниками цих престижних учнівських змагань є вихованці Дрогобицького ліцею, які в поточному навчальному році уже кілька разів ставали переможцями і призерами.

Блискуче показали себе на обласному рівні наші математики. Учитель математики Ірина Новожилова запросила до команди учнів ІІ курсу групи інформаційних технологій Максима Коваля, Андрія Бартіша, Богдана Павлішака, Назара Романіва та Іванну Трибулович. Високий рівень підготовки ліцеїстів та досвід виступів у подібних змаганнях допомогли у фіналі здолати серйозних конкурентів з Львівської академічної гімназії та Львівського фізико-математичного ліцею і посісти І місце.

Команда юних економістів у складі Вікторії Герман, Наталії Криванчик, Софії Радевич-Винницької, Наталії Чаплі та Михайла Цапа під керівництвом учителя економіки Ольги Середньої стала призером турніру, посівши ІІ місце.

З ІІ місцем повернулися і наші знавці географії. Учитель Володимир Добрянський відібрав до команди Наталію Білокур, Жанну Борисюк, Любов Альберду, Анну Фаєк та Владислава Єнчке.

Уже традиційно на високому рівні виступили у Львові і знавці біології. Учні  Оксани Рубель Марія Куцопей, Юлія Губицька, Анна Брижко, Анна Тищенко та Роман Баб’як склали команду, яка в упертій боротьбі посіла високе ІІ місце.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors