Знайомство з можливостями повнотекстової платформи ScienceDirect

28 жовтня 2021 року доцентки кафедри практики англійської мови Зоряна Дубравська, Мирослава Зимомря та Наталія Бойчук взяли участь у вебінарах «ScienceDirect – все про журнали» і «Цілі сталого розвитку та ScienceDirect». Вебінари організували для наукових та науково-педагогічних працівників, яких цікавить можливість доступу до бази рецензованої наукової літератури повнотекстової бази даних ScienceDirect.

Доповідачка керівниця Служби інформаційного моніторингу Марина Назаровець детально розповіла про те, як можна отримати доступ до відповідного значущого та цікавого наукового вмісту, як знайти журнали та повні тексти наукових розвідок, як використовувати JournalFinder для пошуку журналів, які найкраще підходять для публікації тієї чи тієї статті. На вебінарах йшлося також про змогу використовувати у проведенні наукових досліджень електронні книги колекції All Access Books (провідного видавництва світу Elsevier), які доступні на платформі ScienceDirect у межах передплаченого доступу.

Інформація, що прозвучала у межах заходу, виявилася корисною для тих, хто зацікавлений у зручному дистанційному доступі до науково-освітніх електронних ресурсів та прагне забезпечити себе або студентів свого закладу доступом до платформи ScienceDirect.

 

Вам буде цікаво