Знайомство першокурсників із Дрогобичем

28 вересня 2022 року студенти-першокурсники спеціальності «Дошкільна освіта» факультету історії, педагогіки та психології ходили на екскурсію вулицями Дрогобича разом із викладачками Віолетою Городиською, Світланою Івах, Анною Федорович. Проводив екскурсію Олег Стецюк, супроводжуючи розповідь захопливими оповідками, легендами, анекдотами про життя дрогобичан.

Учасники екскурсії піднялися на вежу ратуші, подолавши 156 сходинок, оглянули краєвиди Прикарпатського краю. Також подивилися Собор Пресвятої Трійці, площу Замкова Гора, пам’ятник Юрію Дрогобичу, костел Святого Бартоломея (Варфоломія), походили Панською вулицею. Студенти ознайомилися з особливостями господарювання регіону, історією старих будівель та назв вулиць, минулим відомих родин і славних особистостей, що творили українську культуру.

Сприятлива осіння погода, приємне тепле спілкування та неймовірні враження від архітектурної краси нашого давнього міста надихнули на позитивні емоції і дали змогу відчути зв’язок із минулим, теперішнім та майбутнім.

Вам буде цікаво