Меню

«

»

Змагання з легкої атлетики

24 травня 2018 року на стадіоні ДЮСШ відбулися традиційні змагання з легкої атлетики. Ці змагання, як правило, є закриттям Спартакіади серед студентів Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка.

На старт вийшли студенти, які відстоювали честь своїх інститутів та факультетів. Учасники прагнули до високих спортивних показників, виявили свої фізичні здібності, показали командну згуртованість та бажання до перемоги.

У змаганнях взяли участь 5 чоловічих та 6 жіночих команд. Серед чоловічих команд І місце зайняла команда історичного факультету, ІІ місце – команда інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, ІІІ місце – команда інституту іноземних мов.

У легкоатлетичній естафеті місця розподілилися таким чином: І місце – команда інституту фізики, математики та інноваційних технологій, ІІ місце – команда інституту іноземних мов, ІІІ місце – команда історичного факультету.

Серед жіночих команд І місце виборола команда філологічного факультету, ІІ місце зайняла команда інституту іноземних мов, ІІІ місце розподілили між собою команди соціально-гуманітарного факультету й факультету початкової та мистецької освіти.

У легкоатлетичній естафеті І місце здобула команда філологічного факультету, ІІ місце – команда факультету початкової та мистецької освіти, ІІІ місце – команда інституту іноземних мов.

Бажаємо нашим студентам щоденних успіхів та досягнення поставленої мети.

Кафедра фізичного виховання