Земля Франкова надихає

У рамках святкування року Івана Франка студенти ІІІ – ІV курсів факультету початкової та мистецької освіти 22 вересня цього року відвідали Нагуєвичі – малу Батьківщину великого генія. У Будинку літератора було проведено педагогічні читання «Екскурс маловідомими сторінками ліричної творчості Івана Франка»: говорилося про факти життя і творчості письменника, лунали вірші, звучали пісні на слова Каменяра. Лейтмотивом свята стало Павличкове: «Щоб прочитати всього Франка – потрібно, принаймні, три життя…»

Організатор поїздки – доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Леся Колток. У роботі педагогічних читань також взяли участь куратори груп доц. Віра Котович, доц. Світлана Луців, викл. Руслана Даниляк.