Збір на волонтерські потреби

Від 24 лютого 2022 року розпочалася підступна війна рашистів проти українського народу, яка триває і досі. Сьогодні українці об’єднані як ніколи, адже кожен на своєму фронті самовіддано воює за свою країну: волонтери, журналісти, програмісти, кухарі, водії, митці тощо. Війна торкнулася кожного…

Вже з перших днів повномасштабного вторгнення у Дрогобичі розгорнули потужну роботу волонтерські організації та штаби. Дрогобицький університет теж не залишився осторонь, долучившись до збору на волонтерські потреби.

Дрогобицькі активісти та волонтери Хосе Турчик, Микола Походжай, Богдан Лазорак започаткували новий благодійний проєкт «Волонтерський бофон», спрямований на підтримку Збройних сил України. Було видрукувано 1000 унікальних бофонів номіналом 500 гривень, які мають можливість придбати всі охочі.

Що таке бофони? ОУН чи УПА видавали їх населенню за добровільні внески у різній формі: або ж кошти, або ж якесь майно. Залучені блага використовувалися для організації війни з московськими окупантами. Купуючи сучасні бофони, ми звертаємося до традицій, запроваджених ще за часів героїчних повстанців.

Ці бофони можна зберегти собі і розмістити вдома як сувенір у рамці, або ж подарувати другові, подрузі, колезі чи знайомій людині як свідчення, що ви – частина нашої перемоги.

БОФОНИ МОЖНА ПРИДБАТИ В ГОЛОВНОМУ КОРПУСІ УНІВЕРСИТЕТУ (КАБ. 22)

Вам буде цікаво