Захист виробничої практики на біолого-природничому факультеті

18 листопада 2021 року на біолого-природничому факультеті відбулася підсумкова нарада за результатами проходження виробничої практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітніми програмами: Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія), Середня освіта (Географія, біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Хімія, інформатика).

Нарада відбувалась у присутності вчителів-методистів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівщини, які відзначили високу наукову та методичну підготовку практикантів, рівень володіння навиками дистанційної роботи з учнями. Здобувачі освіти представили свої матеріали практики, ділилися враженнями від проходження педагогічної практики у 10 – 11-х класах, зазначали, що удосконалили свої навички, здобули практичний досвід, отримали чимало позитивних емоцій.

Під час наради обговорювалися питання змісту освітніх програм, практичної підготовки здобувачів, матеріально-технічного забезпечення шкіл. Здобувачі освіти частину педагогічної практики проходили у дистанційному режимі й наголосили, що знання і вміння організації навчання за допомогою інноваційних методів їм дуже знадобилось у школі.

Частина здобувачів освіти вже працюють у закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівщини, зокрема за пілотними програмами Нової української школи.