»

Захист педагогічної практики студентів спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)»

19 листопада 2021 року відбулася онлайн-конференція захисту звітів за результатами проходження виробничої (педагогічної) практики студентами ІІ курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)». Зустріч відбулася дистанційно з використанням платформи Zoom.

Педагогічну практику студенти проходили з 13 вересня до 5 листопада 2021 року. Захист практики відбувався із демонстрацією мультимедійних презентацій. Студенти залюбки ділилися враженнями, які отримали під час практики, зацікавлено слухали кожного доповідача, брали активну участь у дискусії та зазначили, що переконані у правильності вибору своєї майбутньої професії.

Студенти-практиканти також проводили змістовну профорієнтаційну роботу зі старшокласниками.

Викладачі-методисти Ірина Турчик, Роман Чопик, Олександр Логвиненко, Олександр Лемешко наголосили, що студенти сумлінно та відповідально ставилися до педагогічної практики, набуваючи безцінного досвіду не лише безпосередньо, а й навіть в умовах дистанційної роботи.