Захист навчальної польової практики студентів II курсу біолого-природничого факультету

4 липня на біолого-природничому факультеті відбувся захист навчальної польової практики студентів II курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і 091 Біологія. Навчальна польова практика проходила у дистанційному форматі з 20 червня до 3 липня 2022 року під керівництвом кандидатів біологічних наук, доцентів Монастирської Світлани Семенівни і Гойванович Наталії Костянтинівни з використанням платформи Zoom.

Упродовж навчальної польової практики студенти вивчали флору і фауну рівнинних, гірських і водно-болотних біоценозів, збирали і сушили рослини для гербарію, виготовляли ікебани, вологі препарати хордових тварин. За допомогою додатку iNaturalist ідентифікували і визначали  невідомі рослини та тварини, разом із керівниками побували на віртуальній екскурсії у природничому та зоологічному музеях Львова.

Під час захисту навчальної польової практики здобувачі освіти представили матеріали: щоденники, звіти, гербарії, вологі препарати, опудала. Відбулося жваве обговорення результатів, під час якого учасники захисту поділилися враженнями від проходження практики. На завершення студенти академічних груп БХ-21Б та Б-22Б біолого-природничого факультету висловили вдячність доцентам Наталії Гойванович і Світлані Монастирській за цікаву, інформативну і пізнавальну практику.