Захист дисертаційної роботи викладача інституту музичного мистецтва

11 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 55.053.04 у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся захист дисертаційної роботи старшого викладача кафедри народних музичних інструментів та вокалу Валерія Шафети на тему «Еволюція колективного баянно-акордеонного виконавства Львівщини у контексті музичних національних традицій України XX століття» за спеціальністю 17.00.03 Музичне мистецтво на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства. Науковий керівник – завідувач кафедри народних музичних інструментів та вокалу доцент Андрій Душний.

Офіційні опоненти: доктор мистецтвознавства, Народний артист України, професор кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової Іван Єргієв та кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені І. Франка Руслан Кундис.

Щиро вітаємо з успішним захистом дисертанта та його наукового керівника! Бажаємо нових наукових і творчих здобутків та успіхів на освітянській ниві!

Колектив кафедри народних музичних інструментів та вокалу