Завідувачки кафедр факультету початкової та мистецької освіти – учасниці програми вебінару Elsevier

22 квітня 2021 року завідувачка кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі професорка Марія Федурко і завідувачка кафедри культурології та мистецької освіти доцентка Валентина Дротенко взяли участь у програмі вебінару «Здійснюйте нові відкриття, поєднуючи можливості Scopus та ScienceDirect», який організувала компанія Elsevier.

Вебінар розпочався у прямому ефірі о 10.00 год. Учасниці мали змогу дізнатися про використання баз даних Scopus і ScienceDirect, про можливості і охоплення кожного інструменту, яку мету виконує кожен із них і як вони перекривають один одного. Мова йшла про відмінності та подібності двох платформ і способах їх ефективного використання разом. Окрім цього, учасницям вебінару було представлено майстер-класи щодо роботи з базами, особливостями ознайомлення з індексами цитування, науковими публікаціями, статусами періодичних видань.

У підсумку учасниці отримали сертифікати про участь у згаданому вебінарі.

Галина ФІЛЬ,

доцентка, заступниця декана факультету початкової та мистецької освіти

з наукової роботи та міжнародної співпраці