Завершення Міжнародного проєкту «Sustainability and Loneliness»

11 червня 2021 року відбулася підсумкова зустріч учасників проєкту, що реалізовувався під егідою ООН «Project Global Engagement», завданням якого є інтернаціоналізація вищої освіти.

У проєкті Дрогобицький університет представляли 9 студентів інституту фізичної культури та здоров’я, котрі навчаються за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія». Учасниками проєкту були студенти Arcada University of Applied Sciences Helsinki (Finland), Escola Superior de Saúde Politécnico do Porto (Portugal), Universidad Rey Juan Carlos Madrid (Spain), VIA University Aarhus (Denmark), VIVES University of Applied Sciences Bruges (Belgium), Хмельницького національного університету, Придніпровської академії фізичної культури. Впродовж трьохмісячної спільної роботи під керівництвом досвідчених викладачів зазначених закладів вищої освіти студенти провели і представили результати своїх досліджень щодо сталості розвитку та оцінювання рівня самотності осіб у часи пандемії. Проєкт реалізовувався з використанням програмного забезпечення Microsoft Teams meeting, робоча мова – англійська.

Керівницею проєкту була Неля Кастелейн (Nele Castelein), лекторка університету VIVES, міжнародна координаторка. Під час фінальної зустрічі вона представила детальний аналіз результатів проєкту, подані зворотні звіти (feedback) від викладачів, а також студентів. Високо були оцінені студенти Дрогобицького університету, які успішно склали всі поставленні перед ними завдання та відзначилися не лише професійними знаннями, а й загальною ерудованістю і доброзичливістю під час спілкування та взаємооцінювання.

Варто зазначити, що представниками університетів за підсумками зустрічі було прийнято одностайне рішення щодо продовження проєкту на наступний рік.