Завершення V Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана»

28 травня 2017 року відбулося завершення V Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана».

Керівництво університету відвідало Батьківщину Івана Франка село Нагуєвичі, де було покладено квіти до підніжжя пам’ятника.

Згодом, біля пам’ятника Каменяра у Дрогобичі відбулася громадська панахида, яку відправили священики усіх релігійних конфесій міста. Ректор професор Надія Скотна у своєму виступі вкотре наголосила на величі Франкового генія.

Представники Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка проректори з науково-педагогічної роботи доценти Володимир Шаран та Юрій Вовк, декан філологічного факультету професор Ярослав Яремко і професор Михайло Шалата відвідали та поклали квіти на могилу Івана Франка на Личаківському кладовищі у Львові.