Засідання вченої ради

30 серпня 2016 року відбулося засідання вченої ради університету. Перед початком засідання ректор університету Надія Скотна вручила нагороди. Грамоти Львівської ОДА за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Незалежності України отримали: ректор професор Н. Скотна, доценти Л. Білецька, П. Турянський, В. Дротенко, Б. Пиц. Подяки МОН України отримали: ст. викладачі О.Скварок та С. Волошин, професор А. Дзюбайло, кандидат педагогічних наук Т. Медвідь, доценти І. Білинський, С. Івах, Р. Попп, О. Проць. Ректор вручила Нагороду імені Івана Виговського за заслуги громадян України у розвитку науки, культури та суспільного життя, побудові демократичної держави, спрямованої до Європи, у дослідженні історичних, сучасних і майбутніх зв’язків України з Польщею та Європою доценту Іванні Лучаківській.

Вчена рада розглянула питання про підсумки 2015/2016 н.р. та завдання на 2016/2017 н.р., внесла зміни до Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, ухвалила рішення про перейменування біологічного факультету на біолого-природничий факультет, а також присвоїла почесне звання „Заслужений професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка директору інституту іноземних мов доктору педагогічних наук професору Володимиру Кеміню.