Засідання розширеного ректорату університету

5 травня відбулося засідання розширеного ректорату університету. Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації доцент Володимир Шаран презентував звіт комісії з організаційного аудиту, в якому охарактеризував основні фінансово-економічні показники та контингент студентів навчальних підрозділів за останні три роки, окреслив динаміку розвитку до 2023 року. Комісія рекомендувала:

  1. Привести у відповідність структуру університету до контингенту здобувачів вищої освіти та надходжень до загального і спеціального фондів бюджету.
  2. Привести у відповідність штатний розпис університету до контингенту здобувачів вищої освіти та надходжень до загального і спеціального фондів бюджету.
  3. Привести у відповідність використання матеріальної бази університету до контингенту здобувачів вищої освіти та надходжень до загального і спеціального фондів бюджету.

Начальник планово-фінансового відділу Мар’яна Том’як ознайомила з проєктом наказу про розмір плати за навчання для набору 2022 року та пропозиціями щодо встановлення розміру оплати за проживання в гуртожитку.

Вам буде цікаво