»

Запрошуємо на Урочисту посвяту у першокурсники

3 вересня 2023 року (о 12:00 год) у Народному домі імені Івана Франка відбудеться Урочиста посвята у першокурсники Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Саме цього дня запрошуємо наших першокурсників, викладачів та працівників на святкову подію, що ознаменує початок нового навчального року в університеті.

Після завершення урочистостей декани факультетів запрошують першокурсників на зустріч, де вони зможуть познайомитися з викладачами, студентським самоврядуванням факультету, дізнатися про навчання, розклад та як і де відбуватимуться заняття. Зустріч студентів-першокурсників із керівництвом факультетів відбудеться за такими адресами:

факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій – вул. Стрийська, 3, актова зала (3-ій поверх);

факультет української та іноземної філології  – вул. Івана Франка, 24, актова зала (2-ий поверх головного корпусу університету);

факультет історії, педагогіки та психології – вул. Лесі Українки, 46, ауд. 205 (2-ий поверх);

факультет здоров’я людини та природничих наук – вул. Т. Шевченка, 23, (ауд. 1);

факультет початкової освіти та мистецтва – вул. Івана Франка, 24, ауд. 32 (3-ій поверх головного корпусу університету).