Запрошуємо на освітній вебінар “Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та перспективи”

15 листопада 2022 року відбудеться освітній вебінар Житомирського державного університету імені Івана Франка та Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка: “Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та перспективи”

Відвідати вебінар – https://cutt.ly/jVLhv31

Ідентифікатор конференції: 3902578355

Пароль: 2022

15 листопада:

• 14:30-14:35
    Вітальне слово
    Галина Киричук – ректор, доктор біологічних наук, професор
    Житомирського державного університету імені Івана Франка.
    Валентина Бодак – ректор, доктор філософських наук, професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
  • 14:35-14:45
    Особливості використання платформи StrikePlagiarism
    Алі Тахмазов – виконавчий директор з питань міжнародного ринку компанії Plagiat.pl.
  • 14:45-14:55
    Принципи та механізми забезпечення академічної доброчесності в Житомирському державному університеті імені Івана Франка
    Тетяна Боцян – проректор з наукової і міжнародної роботи, кандидат економічних наук, доцент, голова Комісії з питань академічної доброчесності Житомирського державного університету імені Івана Франка.
  • 14:55-15:05
    Забезпечення академічної доброчесності у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка: досвід, виклики та перспективи
    Володимир Шаран – проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації, кандидат фізико-математичних наук, доцент, голова Комісії з питань академічної доброчесності Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
  • 15:05-15:15
    Ідентифікація вченого та академічна доброчесність у сучасному науковому просторі
    Тетяна Краснобока – кандидат філософських наук, директор бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка.
  • 15:15-15:25
    Роль бібліотеки у формуванні культури академічної доброчесності
    Ігор Розлуцький – кандидат філологічних наук, доцент, директор бібліотеки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
  • 15:25-15:35
    Відкрита дискусія