Запрошуємо до участі в онлайн-опитуванні науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» (далі – Інститут) в рамках виконання НДР «Концепція аналітично-інформаційної системи ефективної роботи з обдарованою молоддю в умовах воєнного та поствоєнного стану» проводить опитування, до яких запрошує долучитися науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти. Просимо до 30.06.2023 р. взяти участь в опитуванні та заповнити анкету за покликанням.

Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді. При цьому інформуємо, що участь в опитуванні є анонімною. Заздалегідь дякуємо за участь в опитуванні та співпрацю.