Загальні збори працівників факультету початкової освіти та мистецтва

8 вересня 2022 року вперше відбулися загальні збори працівників новоствореного факультету початкової освіти та мистецтва.

На зборах розглянули важливі питання про завдання та динаміку роботи на 2022/2023 н.р. Декан факультету, доцент Іван Михайлович Кутняк щиро подякував за плідну та сумлінну працю, попередньому керівнику навчально-наукового інституту музичного мистецтва, професору Степану Яковичу Дацюку.  Також  словами вдячності відзначено роботу заступника декана реорганізованого факультету початкової та мистецької освіти Любові Білецькій.

Декан познайомив штатних працівників факультету початкової освіти та мистецтва з представниками керівного апарату факультету. А саме : заступником декана з навчально-методичної роботи та міжнародної співпраці призначено доцента Олену Кравченко; заступником декана з наукової та виховної  роботи призначено доцента Вікторію Полюгу.

На загальних зборах працівників факультету початкової освіти та мистецтва в присутності голови профспілки Олени Куцик обрано членів профбюро та голову профспілки факультету – доцента Оксану Жигайло. Заслухались пропозиції щодо обрання членів основного складу конференції трудового колективу факультету.

Відзначимо, що новостворений факультет початкової освіти та мистецтва об’єднав талановитих науковців та митців; створив міцну навчально-методичну базу для підготовки фахівців-професіоналів в галузі освіти, культури та мистецтва.

Щоденна наполеглива, самовіддана праця згуртованого колективу факультету та креативності і талантів студентів неодмінно створить непохитне прагнення до успіху.

Від щирого серця бажаємо усім успішного досягнення поставлених цілей, творчої наснаги, видатних звершень та миру!