ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТРЕБ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

Однією з проблем доступності до вищої освіти для осіб з особливими освітніми потребами чи інвалідністю, передусім інклюзивної освіти, є незабезпеченість безбар’єрного архітектурного середовища. Саме розв’язанню цього питання 21 липня 2021 року була присвячена зустріч в.о. ректора Дрогобицького університету професора Миколи Лук’янченка з народним депутатом України Орестом Саламахою, на якій обговорили  проєкт майбутньої реконструкції першого поверху студентського гуртожитку №5. Детальніше про необхідні роботи в гуртожитку розповіли начальник відділу охорони та обслуговування будівель та споруд Василь Менько та комендант студентського гуртожитку №5 Микола Савчин.

Університет на реконструкцію приміщень гуртожитку  отримав 1 млн. 300 тис. грн. на основі державної програми «Фонд розвитку закладів фахової передвищої та вищої освіти» за активного сприяння депутата Верховної Ради Ореста Саламахи.

До виконання робіт сподіваються приступити вже найближчим часом.