З ЮВІЛЕЄМ!

22 березня 2021 року святкує свій 60-літній ювілей ОРШАНСЬКИЙ ЛЕОНІД ВОЛОДИМИРОВИЧ – знаний науковець, доктор педагогічних наук, професор, багаторічний керівник кафедри технологічної та професійної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Колектив кафедри щиро вітає Вас, шановний Леоніде Володимировичу, з Днем народження. Хай доля завжди буде щедрою до Вас, благословляє міцним здоров’ям і довголіттям, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, творче натхнення. Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви не марнуєте свого життя і на всіх його дорогах прагнете бути прикладом для наслідування, справжнім професіоналом своєї справи, завжди залишаєтеся чуйним і доброзичливим, готовим простягнути руку допомоги усім, хто цього потребує.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага та взаєморозуміння, у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових звершень та успіхів. Нехай завжди Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а в домі панують любов, злагода і добробут.

Нехай душа у Вас ніколи не старіє,
На білій скатертині будуть хліб і сіль,
Своїм теплом Вас завжди сонце гріє
Слова подяки линуть звідусіль.
В житті нехай все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя,
Любов, здоров’я, щастя, дружба 
Та вічна нестаріюча душа.

Смійтеся більше і менше сумуйте,
Щораз багатійте, ще краще ґаздуйте,
Хай думи ніколи спочинку не знають,
Хай руки, мов крила, внучат пригортають
Хай серце ще довго тріпоче у грудях
Живіть до ста років на поміч всім людям
Здоров’я міцного
бажаємо щиро,
Прожити життя у любові та мирі.

З повагою, колектив кафедри
технологічної та професійної освіти

 

Вам буде цікаво