»

З нагоди Дня Соборності українських земель кафедра історії України та правознавства організувала конкурс студентських наукових робіт

23 січня 2023 року на кафедрі історії України та правознавства проведено в режимі онлайн-конференції І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Історія та археологія». Серед учасників конкурсу були здобувачі першого (бакалаврського) (8 студентів) та другого (магістерського) (6 студентів) рівнів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійними програмами «014 Середня освіта (Історія та правознавство)».

Переможцями конкурсу стали: І місце – Богдан Паньків (ІП-109М) із темою дослідження «Парафіяльна цивілізація с. Брониця в описах візитаторів (друга половина XVIII – початок XX ст.)» (науковий керівник – професор Юрій Стецик); ІІ місце – Іван Яремчук (ІП-109М) із розвідкою «Наукова діяльність Олега Кандиби (Ольжича) (1907–1944)», яка виконана під науковим керівництвом професора Миколи Галіва; ІІІ місце – Христина Шеменда (ІП-109М) із студією «Марія Савчин в українському визвольному русі (1945–1949)» під наставництвом професора Василя Ільницького.

Вітаємо учасників і переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та їхніх наукових керівників і бажаємо подальших перемог на науковому фронті!