З любов’ю в День матері

Споконвіків мама в Україні символізує берегиню роду. Впродовж усього життя вона оберігає, дає сил і натхнення, які допомагають нам долати життєві труднощі, вистояти у найскрутніші часи, досягати успіху і здобувати нові перемоги. Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву.

Материнська любов зігріває нас, її ніжні руки пригортають, надаючи найперше відчуття захисту та спокою. Мамині мудрі слова заспокоюють нас і підтримують протягом життя. Її погляд надає нам відчуття впевненості в своїх силах і в своєму майбутньому, а серце бере на себе тяжкість наших випробувань і робить їх вдвічі легшими для нас. Мамині молитви – найсильніший оберіг.

Ми ще діти, доки в нас є матері. Тому цінуйте кожну мить, бо завжди не вистачить одного дзвінка, однієї розмови, однієї зустрічі…

У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові й пошани! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра. Будьте усміхненими, бережіть своє внутрішнє сяйво! Хай здоровими і люблячими будуть Ваші діти, нехай приносять вони Вам лише радість, а Всевишній береже Ваші родини від нещасть!

Доземний Вам уклін!

Ректорка професорка Надія СКОТНА

 

Вам буде цікаво