З Днем Незалежності, незламна Україно!

День Незалежності України – це пам’ять про покоління наших предків, які творили націю і боролися за державність. Це пам’ять про дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

Сьогодні ми є свідками подій, які творять майбутнє України, гартують дух українців, плекають любов до рідної землі, виховують повагу до Батьківщини, до її незалежності.

Майбутнє України, її міць залежать від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизм та щоденну наполегливу працю. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

На жаль, цього року День Незалежності доводиться відзначати на полі кривавого бою, серед руїн наших прекрасних міст і сіл, із жагучим болем у серці від неймовірних втрат… Проте ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

З нагоди великого державного свята від щирого серця зичу всім здоров’я, миру, сили та наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про близьку Перемогу й краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Хай святиться ім’я твоє вічно, Україно, колиско наша!

Ректор професор Валентина БОДАК

Вам буде цікаво