З БФ «Карітас» пришвидшуємо перемогу

Благодійний Фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» вже не один рік співпрацює з Дрогобицьким університетом в царині гуманітарної політики та соціальної роботи. З початку вторгнення в Україну рф Карітас активно та неодноразово надає допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають в університетському гуртожитку, привозячи продукти харчування, засоби гігієни, побутову хімію. Співпраця налагоджена із наданням медичних послуг для ВПО, забезпеченням їх медикаментами, психологічною підтримкою. Також мешканці гуртожитку отримали фінансову допомогу на оплату комунальних послуг від Благодійного Фонду.

Протягом тижня представники Карітасу регулярно привозять у гуртожиток хлібобулочні вироби, печиво, піци. Все це для потреб тих людей, які потрапили у скруту та потребують підтримки.

Керівництво Дрогобицького університету висловлює щиру вдячність Благодійному Фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» за підтримку та допомогу внутрішньо переміщеним особам.