Меню

«

»

Ювілеї на історичному факультеті

8 вересня 2016 року на історичному факультеті відбулися урочистості з нагоди 10-річчя кафедри давньої історії України та спеціальних історичних дисциплін і 15-річчя діяльності науково-дослідної лабораторії археології та краєзнавства.

Із вітальним словом до присутніх звернувся декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко, окресливши історію створення, етапи розвитку кафедри і лабораторії. Науково-педагогічних працівників історичного факультету привітали ректор професор Надія Скотна та голова профспілки працівників Олена Куцик.

На святі були запрошені гості: Леонтій Войтович, доктор історичних наук, завідуючий кафедри історії середніх віків та візантиністики Львівського національного університету імені Івана Франка; Святослав Шеремета, секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій; Юрій Лукомський, провідний науковий співробітник Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України.

Наукові здобутки кафедри презентував доцент Володимир Галик. Доцент Богдан Лазорак поділився спогадами про археологічні експедиції, в яких брали участь викладачі та студенти історичного факультету.

Перед гостями з музичним вітанням виступила Яна Лензіон, концертмейстер кафедри методики музичного виховання і диригування.