Єднаймо душі словом Кобзаря

9 березня 2023 року виповнюється 209 років від дня народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя, пророка. Ця дата гарний привід згадати його творчість, яка на сучасному етапі залунала по-новому, набула особливої актуальності.

Традиційно цього дня дрогобичани зібралися біля пам’ятника Кобзаря, щоб вшанувати пам`ять полум`яного борця за права, свободу, честь і гідність жителів України. Представники Дрогобицького університету на чолі з ректором професором Валентиною Бодак взяли участь в урочистому віче та покладанні квітів.

Захід розпочався зі спільної молитви, яку провели священики. Відтак прозвучав безсмертний «Заповіт» у виконанні народного муніципального камерного хору «Боян Дрогобицький». До підніжжя пам’ятника лягли вінки та квіти від міської влади, громадських організацій, політичних партій, навчальних закладів, установ, організацій.

Слово до громади виголосив і очільник міста Тарас Кучма.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав він синам та донькам свого народу.

Вам буде цікаво