»

Як штучний інтелект видозмінює професії: зі студентами ділився досвідом ІТ-фахівець

Кафедра фізики та інформаційних систем зробила доброю традицією проведення зустрічей студентів з професіоналами-практиками, як вчителями, так і з IT-фахівцями.

Вчергове  така  зустріч відбулася 23 листопада. Цього разу гостем став Ігор Надюк – Middle Front-End Developer в фірмі “Oriented Soft As”. Тема зустрічі цікава і як ніколи актуальна: «Трансформація ІТ: вплив штучного інтелекту на індустрію».

Ігор Надюк проаналізував вплив штучного інтелекту на кібербезпеку, розробку програмного та апаратного забезпечення, управління центрами опрацювання даних. Окремо зупинився на трансформації ринку праці у зв’язку з впровадженням інтелектуальних систем та поділився власним досвідом використання систем штучного інтелекту у своїй професійній діяльності. Цікаво було почути про ці речі від професіонала-практика, особливо тим, хто цікавиться новими технологіями і шукає застосування своїм знанням.

На зустрічі викладачі та студенти спеціальностей «Середня освіта (Інформатика, Математика, Трудове навчання та технології)» поставили чимало запитань, на які відповів Ігор Надюк. Організаторами заходу були гаранти освітніх програм спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» доценти Оксана Сікора та Тарас Кобільник.