ХХХVІІІ звітно-виборна конференція студентів і аспірантів

8 жовтня 2020 р. в актовому залі НН ІФМЕІТ відбулася ХХХVІІІ звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. До участі в роботі конференції були запрошені ректор професор Надія Скотна та член президії Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Ольга Грицик.

Звіт про роботу профкому студентів за 2015 – 2020 роки виголосив його голова Ігор Гівчак. У ньому були озвучені такі аспекти студентського життя: стипендіальне забезпечення, надання матеріальних допомог студентам пільгових категорій, умови проживання в гуртожитках, оздоровлення, відпочинок та культурно-виховна робота, працевлаштування – все те, чим займався профком студентів протягом звітного періоду. Про роботу ревізійної комісії звітував Юрій Левкович.

Конференція затвердила делегованих представників у складі профкому студентів, вибрала делегатів на обласну звітно-виборну конференцію. Ректор Надія Скотна нагородила кращих студентів, які проявили активність у роботі первинної профспілковій організації і органах студентського самоврядування.

Крім того, було обрано ревізійну комісію. Головою первинної профспілкової організації студентів делегати одноголосно обрали Ігоря Гівчака.

Конференція також прийняла ухвалу щодо подальшої діяльності профспілкового комітету студентів і визначила пріоритетні напрямки його роботи.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors