XXVIII звітна науково-практична конференція Дрогобицького ліцею при Дрогобицькому педуніверситеті

18 квітня 2019 року відбулася XXVIII звітна науково-практична конференція ліцеїстів.
Пленарне засідання конференції проходило у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Ю. Дрогобича. З вітальним словом до учасників конференції звернулися міський голова Дрогобича Т. Кучма та ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка проф. Н. Скотна.
У роботі конференції взяли участь: директор КЗ «Інститут міста Дрогобич» В. Кондзьолка, начальник відділу охорони здоров’я ДМР В. Чуба, завідувач ММК відділу освіти ДМР Г. Марчук, методист Львівської обласної МАН І. Лема, керівники науково-дослідницьких робіт ліцеїстів доценти Дрогобицького педуніверситету І. Гадзаман, Б. Лазорак, О. Процишин, Н. Гойванович.
Директор ліцею О. Заяць вручила дипломи-подяки за плідну співпрацю з Дрогобицьким ліцеєм в царині розвитку та підготовки талановитої молоді міському голові Т. Кучмі, ректору університету проф. Н. Скотній та доцентам університету – керівникам науково-дослідницьких робіт ліцеїстів.
На пленарному засіданні були заслухані доповіді:
1. Андрій Бартіш. «Інформаційна система виявлення онкозахворювань на основі нейрозв’язків» (компʼютерні науки, керівники – доцент А.В. Мельничин, Р.М. Сосяк).
2. Наталія Криванчик. «Впровадження технологій smartcity на Львівщині (за матеріалами м. Дрогобич)» (економіка, керівники – доцент О.Р. Процишин, О.М. Середня).
3. Марта Демків. «Конституційно-правове регулювання мовних квот на аудіовізуальну продукцію» (правознавство, керівники – доцент В.І. Чорненький, Г.В. Асєєва).
4. Микола Хлопик. «Архітектоніка та люмінесценція в матеріалах на основі шляхетної шпінелі» (фізика, керівники – доцент І.В. Гадзаман, кандидат технічних наук А.Г. Григорович).
5. Христина Зварич. «Інституційні чинники розвитку стартапів в Україні» (економіка, керівники – доцент Т.П. Моряк, О.М. Середня).
Конференція продовжила свою роботу у секційних засіданнях в приміщенні ліцею.

Generic selectors
Exact matches only