Хорове свято в університеті

22 і 23 червня в актовій залі головного корпусу університету відбувся кваліфікаційний екзамен із хорового диригування студентів денної форми навчання інституту музичного мистецтва.

У виконанні хорового класу ІІ та ІV курсів (керівниця – Д. Василик, концертмейстер – Р. Хрипун) прозвучали два концерти у двох відділах. У програмі звучала музика різних епох, стилів і жанрів: від старовинних хорових творів XVI ст. до музики XXI ст.

Особливістю концертів були твори для хору і солістів: «Libera me» Габріеля Форе (соліст – бас Микола Дудко), «Panis angelicus» Сезара Франка, «Kyrie» Франца Шуберта, «Червона калино» Миколи Ластовецького на слова Івана Франка (солістка – сопрано Надія Чужак), перша частина з «Креольської меси» Аріеля Раміреса (солісти – тенори Володимир Осташ і Юрій Бобітко).

Дводенне хорове свято завершилося виконанням твору «Молитва за Україну» Миколи Лисенка.