ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація здорового способу життя – сучасні підходи»

20 травня 2021 року інститут фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова, Університетом прикладних наук VIVES (Бельгія), Академією фізичного виховання і спорту імені Єдржея Снядецькего у м. Гданськ (Польща) та Жешівським університетом (Польща) провели XІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Реалізація здорового способу життя – сучасні підходи». Цього року у межах конференції відбулася презентація проєкту Erasmus+ KA2 «Розробка навчальної програми з ерготерапії» (UKROTHE).

Урочисто відкрила конференцію та звернулася з вітальним словом до учасників ректор професор Надія Скотна.

Крім того, делегатів конференції привітали: декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова професор Олексій Тимошенко; професор кафедри ерготерапії Університету прикладних наук VIVES (Бельгія) Анна-Марія Денольф; доктор хабілітований, професор Академії фізичного виховання та спорту ім. Єнджея Снядецкєго у Гданьску Даріуш Скальский.

Головуючою секційного засідання з фізичної терапії та ерготерапії була завідувач кафедри фізичної реабілітації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова професор Людмила Сущенко.

Очолив секцію з проблем фізичного виховання і спорту директор інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького університету професор Микола Лук’янченко.

Учасники презентували доповіді за такими напрямками роботи конференції: «Ерготерапія, фізична терапія», «Фізичне виховання і спорт у системах освіти України та світу», «Гуманітарні та медико-біологічні аспекти фізкультурно-оздоровчих форм фізичної культури», «Особливості рекреації та спорту для всіх», «Проблеми підготовки фахівців з фізичної культури».

Наукові статті були опубліковані у збірнику «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 15: Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт)», затвердженому як фахове видання з педагогіки, фізичного виховання і спорту та включеному до переліку наукових фахових видань України категорії «Б».