Х Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція

30 жовтня 2017року біолого-природничий факультет проводив Х Всеукраїнську учнівську науково-практичну конференцію “ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА – ВИБІР XXI СТОЛІТТЯ” у рамках реалізації проекту ВООЗ «НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні»та присвячена 5-річчю українсько-бельгійської співпраці.
Відкрила конференцію ректор університету професор Надія Скотна, модератором виступила доцент Світлана Волошанська.
Цьогорічна конференція відбулася під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса та за участю директора бельгійського коледжу VIVES Йоріса Хідрікса, президента некомерційної організації VZW «ORADEA» Патріка Беллінка.
Учасниками конференції були 75 учнів які завітали із своїми керівниками як із Львівської області, так із Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Вінницької та Харківської. Учні презентували свої наукові роботи, брали участь у тренінгах, які проводили колеги з Королівства Бельгії.