Х Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація здорового способу життя – сучасні підходи»

16 – 17 травня 2019 року інститут фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та Жешівським університетом (Польща) провели традиційну X Міжнародну науково-практичну конференцію «Реалізація здорового способу життя – сучасні підходи».

На конференцію матеріали власних досліджень подали понад 200 науковців з усіх регіонів України та зарубіжних країн. Наукові статті були опубліковані у збірнику «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 15: Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт)», затвердженому як фахове видання з педагогіки, фізичного виховання і спорту та включене до Міжнародної наукометричної бази Index Copernicus (IC).

На очну частину конференції завітали представники з понад 15 закладів вищої освіти України, науковці з Бельгії, Нідерландів, Фінляндії та Польщі, а також фахівці з питань фізичної культури і спорту, фізичної реабілітації, фізичної терапії, ерготерапії, представники громадських організацій, студенти та викладачі нашого університету.

Конференція відбувалася впродовж двох днів у формі пленарного та секційних засідань. 16 травня в актовій залі головного корпусу університету урочисто відкрила конференцію та звернулася з вітальним словом до учасників ректор професор Надія Скотна. Після пленарного засідання учасники конференції відвідали Міжнародну клініку реабілітації в Трускавці. Генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування, Заслужений діяч науки і техніки України, Герой України, доктор медичних наук, професор Володимир Козявкін ознайомив учасників конференції з особливостями роботи клініки та представив основні положення системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації. Пізніше відбулося ознайомлення з роботою реабілітаційного центру «Модричі» (с. Модричі), який спеціалізується на реабілітації пацієнтів, що перенесли інсульт, хребетно-спинномозкові травми, черепно-мозкові травми.

17 травня учасники конференції продовжили роботу в секціях. Почесними гостями секційних засідань стали проректор з міжнародних відносин ДДПУ ім. І. Франка Юрій Вовк та лікар відділу радіології лікарні Г. Гарт-Зікенгус, засновник і президент NGO ORADEA (м. Лір, Бельгія) Патрік Марсель Беллінк.

Доповіді презентували за такими напрямками роботи: «Особливості фізичного виховання у Новій українській школі», «Гуманітарні і медико-біологічні аспекти фізкультурно-оздоровчих форм фізичної культури», «Особливості рекреації та спорту для всіх», «Проблеми адаптивної фізичної культури та параолімпійського спорту», «Фізична терапія, ерготерапія, спортивна медицина та валеологія», «Проблеми підготовки фахівців з фізичної культури».

На завершення директор інституту фізичної культури і здоров’я професор Микола Лук’янченко підбив підсумки та вручив сертифікати учасникам.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors